Telefon: 0760.612.505

Email: office@skysecurity.ro

POSTURI DISPONIBILE

Tehnician sisteme de securitate

Candidatul ideal:

  • Experienta de cel putin 2 ani in domeniul sistemelor de securitate (detectie incendiu, alarmare la efractie, supraveghere video, control acces);
  • Certificat absolvire curs Tehnician sisteme de securitate – obligatoriu;
  • Abilitati de diagnosticare si rezolvare a problemelor tehnice;
  • Capacitate de lucru in echipa si de a munci sub presiune;
  • Abilitatea de a lucra in teren si de a fi disponibil pentru interventii rapide.
  • Permis de conducere categoria B;

Responsabilitatile postului includ:

  • Cablare, instalare, configurare si intretinere sisteme de securitate;
  • Diagnosticarea si rezolvarea problemelor tehnice;

Beneficii:

  • Salariu motivant in functie de experienta;
Reprezentant vanzari

  • Experienta de vanzare a serviciilor in domeniul sistemelor de securitate (alarmare la efractie, supraveghere video, control acces, detectie incendiu)
  • Experienta de vanzare a serviciilor in domeniul instalatiilor electrice;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Atitudine proactiva;

  • Identificarea clientilor potentiali in piata;
  • Promovarea si vanzarea serviciilor si solutiilor companiei;
  • Participa activ la intocmirea ofertelor tehnice si comerciale;
  • Realizarea obiectivelor de vanzari stabilite;
  • Cresterea portofoliului de clienti;

Beneficii:

Sediu social : Soseaua Giurgiului 129, Bl.2A, Ap.195, Sector 4, Bucuresti

Departament tehnic

0744.547.322

Contacteaza-ne

office@skysecurity.ro

Luni - Vineri

9:00am - 6:00pm